Cześć, Nieznajomy!
[Zaloguj się] lub [Załóż konto]

Możesz także zalogować się przez Facebooka:

Zalogowani: 0 Goście: 10
Dzisiaj: 83 Wczoraj: 27
Ogółem: 6134

Rosso Neri

Pełna nazwa klubu: Rosso Neri

Kraj: Polska

Miasto: Tczew

Informacje o klubie:

Klub założony został: 27.03.2016r.

Kapitan: Przemysław Domachowski

Vice Kapitan: Bartosz Weremczuk

Boiska meczowe:

Orlik przy SP 11 w Tczewie

Orlik przy 2 LO w Tczewie

Orlik przy ZSE w Tczewie

Orlik przy SP 2 w Tczewie

Rosso Neri - Jest to Amatorska drużyna piłkarska występująca w Tczewskiej Lidze Nike Playarena. Drużyna powstała 27.03.2016r. Pierwszy sezon drużyna traktowała jako zgrywanie się ze sobą. Pomimo tego w sezonie 2015/16 zawodnicy Rosso Neri zajęli 2 miejsce na koniec sezonu. W sezonie 2016/17 Rosso Neri także uczestniczyło w 2 lidze i po bardzo wyrównanej walce do końca sezonu także zajęło 2 miejsce w 2 Lidze. Zawodnicy Rosso Neri dzięki 2 miejscu w tabeli spełnili swoje długo wyczekiwane marzenie, aby grać w 1 lidze. Od obecnego sezonu 2017/18 drużyna uczestniczy w Tczewskiej 1 lidze Playareny i walczy o przepustkę na Eliminacje Mistrzostw Polski Playarena. Drużyna składa się z 15 osób, którzy razem tworzą jedną, zjednoczoną drużynę, która jest ze sobą na dobre i na złe.