miejsce: Tczew

Hydra Tczew 3:12 Rosso Neri

Liga: Wygrana zawodników Rosso Neri na inaugurację sezonu z Hydrą Tczew !

Relacje Rosso Neri PA @14.09.2017

Opis meczu Hydra Tczew - Rosso Neri w ramach 1 kolejki 1 ligi Nike Playarena w Tczewie !

Zwycięstwo na rozpoczęcie ligowych zmagań ! Dzisiaj (10.09.2017r.) zawodnicy Rosso Neri w ramach 1 kolejki 1 ligi Nike Playarena w Tczewie podejmowali drużynę Hydry Tczew (Dawniej Pneumokoki). Do meczu zawodnicy Rosso Neri podeszli bardzo mocno skupieni oraz zmotywowani, aby zdobyć pierwsze w sezonie 2017/18 punkty. Naprzeciw zawodników naszej drużyny stanęła trzecia drużyna w 1 lidze w sezonie 2016/17. Warto na początku dodać, że rywale grali wyliczonym składem, a jeden z zawodników za zgodą naszej drużyny nie był wpisany. Regulamin zabrania ale nasza drużyna chciała zagrać w równej ilości osób na boisku. Początek meczu zdecydowanie należał do Rosso Neri, które cierpliwie konstruowało swoje akcje do strzelenia pierwszego w sezonie gola. Po kilku minutach meczu nasza drużyna objęła zasłużone prowadzenie za sprawą gola Maćka Stańczyka. Po kilku minutach od pierwszego gola dla naszej drużyny Rosso Neri podwyższyło prowadzenie na 2:0. Niestety po chwili od strzelenia drugiej bramki obrońca Rosso Neri nie zrozumiał się z bramkarzem i zawodnik drużyny przeciwnej skierował piłkę do pustej bramki. Od tamtego momentu nastąpiło lekkie załamanie gry przez zawodników naszej drużyny. Fakt zawodnicy Rosso Neri dalej atakowali ale bez mocy przez co rywale zdołali strzelić gola wyrównującego wynik meczu oraz strzelić bramkę na 3:2. Bramka na 3:2 dla drużyny przeciwnej mocno zmobilizowała Rosso Neri do odrobienia strat i konsekwentnej gry z jak najmniejszą ilością błędów. Przed przerwą wyrównującego gola zza pola karnego strzelił Szymon Skonieczny. Wynik meczu po pierwszej wyrównanej połowie brzmiał 3:3. W drugiej części meczu zawodnicy Rosso Neri zafundowali przeciwnikom solidną grę w obronie jak i ataku. Przez 30 minut zawodnicy Hydry nie zdołali strzelić ani jednego gola, a nasza drużyna przez ten czas strzeliła, aż 9 goli. Druga połowa została wygrana przez naszą drużynę 9:0 i ostatecznie zawodnicy Rosso Neri po meczu mogli zasłużenie cieszyć się z pierwszych zdobytych 3 punktów w nowym sezonie w 1 lidze ! Końcowy wynik meczu to 12:3 na korzyść Rosso Neri ! Drużyna pokazała w tym meczu walkę oraz zaangażowanie za co należą się wielkie brawa ! Warto także dodać, że pierwszego gola w barwach Rosso Neri zdobył Karol Grądziel, który także został wybrany na najlepszego zawodnika meczu ! Kolejny mecz Rosso Neri rozegrają w Niedzielę (17.09.2017r.) od godziny 13:25 na Orliku przy 2 LO w Tczewie. Rywalem zawodników Rosso Neri w ramach 2 kolejki 1 ligi Nike Playarena w Tczewie będzie drużyna TKS Polony !