miejsce: Tczew

Rosso Neri 7:4 TKS Polona

Liga: Zacięty bój o 3 punkty zakończony sukcesem !

Relacje Rosso Neri PA @17.09.2017

Relacja z meczu Rosso Neri - TKS Polona w ramach 2 kolejki 1 ligi Nike Playarena w Tczewie

Cierpliwość popłaca ! W dzisiejszym (17.09.2017r.) meczu w ramach 2 kolejki 1 ligi Nike Playarena w Tczewie zawodnicy Rosso Neri wygrywają z drużyną TKS Polony !

Już przed meczem wiadome było, że zawodników Rosso Neri czeka bardzo ciężki oraz ostry pojedynek z zawodnikami TKS Polony. Zawodnicy Rosso Neri chcieli wygrać za wszelką cenę i zdobyć kolejne 3 punkty do ligowej tabeli. Po zwycięstwie z Hydrą apetyty w naszej drużynie wzrosły. Zawodnicy TKS-u do meczu przystępowali także z dobrymi nastrojami, ponieważ w 1 kolejce 1 ligi wygrali z drużyną Passionners 9:7. Dodając fakt, że był to drugi "poważny" mecz tych drużyn po Półfinale Pucharu Miasta nadawało to dzisiejszemu meczowi jeszcze większej pikanterii. Obie drużyny za wszelką cenę chciały dzisiaj zdobyć 3 punkty. Mecz na początku był wyrównany obie drużyny konstruowały swoje sytuacje do strzelenia goli. Niestety jako pierwsi gola strzelili zawodnicy TKS-u i Rosso Neri przegrywało 1:0. Po stracie bramki zawodnicy Rosso Neri nie poddali się i walczyli o bramkę wyrównującą wynik meczu. Udało się to po kilku minutach i wynik brzmiał 1:1. Zawodnicy Rosso Neri nie spoczęli jednak na laurach i zadali drużynie przeciwnej kolejny cios, który dał prowadzenie 2:1. Zawodnicy TKS-u szybko zabrali się za odrabianie strat i niestety udało się rywalowi wyrównać. Wynik remisowy utrzymywał się tylko przez kilka minut. Po przepięknej zespołowej akcji zawodników Rosso Neri strzelili bramkę na 3:2 i z takim też wynikiem obie drużyny schodziły na przerwę. Początek drugiej połowy był na korzyść zawodników TKS Polony, którzy chcieli jak najszybciej odrobić straty. Po kilkunastu minutach z wyniku 3:2 dla Rosso Neri zrobiło się niestety 4:3 dla naszego dzisiejszego rywala. Od tamtej pory nastąpiła mała przemiana gry Rosso Neri. Zawodnicy naszej drużyny walczyli ile mieli sił co dało bardzo dobry efekt. Większość starć okazała się wygrana przez Rosso Neri. Szybkie kontry oraz składne akcje pozwoliły naszej drużynie na strzelenie 4 goli pod rząd i wygranie ostatecznie meczu 7:4. Jest to drugie spotkanie wygrane przez zawodników Rosso Neri w 1 lidze i na swoim koncie po 2 meczach nasza drużyna ma 6 punktów. Kolejny mecz już w następną Niedzielę (24.09.2017r.) od godziny 14:35 na Orliku przy 2 LO w Tczewie. Rywalem Rosso Neri będzie drużyna Bandy Łysego.