miejsce: Tczew

Passionners FC 11:4 Rosso Neri

Liga: Zimny prysznic dla Rosso Neri w 5 kolejce 1 ligi !

Relacje Rosso Neri PA @08.10.2017

Relacja z meczu Passionners FC - Rosso Neri w ramach 5 kolejki 1 ligi Nike Playarena w Tczewie !

Rosso Neri w meczu 5 kolejki 1 ligi Nike Playarena w Tczewie zostało pokonane po raz pierwszy w obecnym sezonie przez drużynę Passionners FC !

Niestety w dzisiejszym (08.10.2017r.) meczu ligowym zawodnicy Rosso Neri nie podołali drużynie Passionners pomimo bardzo dobrej i solidnej pierwszej połowy. Pierwsi bramkę na 1:0 zdobyli nasi rywale ale po kilkunastu minutach po składnej akcji Rosso Neri wyrównało. Na kilka minut przed przerwą padł gol na 2:1 dla Rosso Neri, a autorem bramki był zawodnik przeciwnej drużyny, który nie zrozumiał się z bramkarzem swojej drużyny. Druga połowa jest totalnie do zapomnienia przez Rosso Neri. W drugiej części meczu Passionners FC dominowało w ataku, a Rosso Neri osłabło w obronie przez co rywale strzelili naszej drużynie w drugiej połowie, aż 10 goli przy 2 naszej drużyny co okazało się stanowczo za mało, aby wygrać dzisiejszy mecz. Niestety po 4 meczach, które okazały się zwycięskie przychodzi pora na zimny prysznic. Ta porażka na pewno przyniesie zawodnikom Rosso Neri dużo wniosków i aspektów, które trzeba jak najszybciej poprawić. Za tydzień w Niedzielę (15.10.2017r.) od godziny 15:45 na Orliku przy 2 LO w Tczewie zawodnicy Rosso Neri w ramach 6 kolejki 1 ligi Nike Playarena w Tczewie podejmą drużynę Red Bulla Tczew.