ROSSO NERI - OLYMPIQUE TCZEW

14.10.2017, godzina 16:00

miejsce: Orlik przy SP 11 w Tczewie

Rosso Neri 35:4 Olympique Tczew

Sparing: Zawodnicy Rosso Neri pewnie pokonują drugoligową drużynę Olympique Tczew !

Relacje Rosso Neri PA @14.10.2017

Relacja z meczu sparingowego Rosso Neri - Olympique Tczew

Zawodnicy Rosso Neri pewnie wygrywają w dzisiejszym (14.10.2017r.) sparingu z drugoligową drużyną Olympique Tczew. Na meczu wstawiło się 8 zawodników Rosso Neri. Od początku meczu to Rosso Neri dominowało na boisku i narzucało swój styl gry. Rywale dochodzili do głosu tylko w nielicznie wyprowadzanych kontrach, które w pierwszej połowie były skutecznie przerywane przez zawodników Rosso Neri. Wynik po bardzo udanej pierwszej połowie wynosił 8:0. W drugiej części meczu niestety zawodnikom Rosso Neri nie udało się dowieść czystego konta, a bramki dla rywali padały przeważnie po lekkich błędach Rosso Neri w obronie. Konsekwentna gra naszej drużyny przyczyniła się do wielu fantastycznie wypracowanych sytuacji dzięki czemu niektóre akcje były miłe dla oka. Przewaga Rosso Neri z minuty na minutę wzrastała, a końcowy wynik meczu to 35:4 dla zawodników naszej drużyny. Warty odnotowania jest bardzo udany debiut naszego nowego zawodnika Kuby Demskiego, który w dzisiejszym meczu strzelił 3 gole. Już Jutro (15.10.2017r.) natomiast odbędzie się 6 kolejka 1 ligi Nike Playarena w Tczewie, w której zawodnicy Rosso Neri podejmą drużynę Red Bulla Tczew FC. Mecz odbędzie się od godziny 15:45 na Orliku przy 2 LO w Tczewie. Zapowiada się bardzo ciekawy mecz, na który zapraszamy !