miejsce: Tczew

Red Bull Tczew FC 10:5 Rosso Neri

Liga: Zły sen trwa ! Rosso Neri przegrywa z Red Bullem Tczew !

Relacje Rosso Neri PA @15.10.2017

Relacja z meczu Red Bull Tczew FC - Rosso Neri w ramach 6 kolejki 1 ligi Nike Playarena w Tczewie

Zły sen, z którego zawodnicy Rosso Neri chcą się obudzić trwa ! Niestety w meczu 6 kolejki 1 ligi Nike Playarena w Tczewie zawodnicy Rosso Neri przegrywają z drużyną Red Bulla Tczew FC !

Po pierwszych 4 wygranych z rzędu w 1 lidze Rosso Neri zostało najpierw zatrzymane w poprzedniej kolejce przez drużynę Passionners, a dzisiaj przez zawodników Red Bulla Tczew. Po pięknym wstępie przyszedł czas na ciężki okres w Rosso Neri, przez który ciężko się przechodzi ale miejmy nadzieję, ze zakończy się jak najszybciej. Dzisiaj na początku mecz był wyrównany ale, gdy rywale strzelili gola wkradła się nerwowość. Zawodnicy Rosso Neri od razu ruszyli do ataku i próbowali nadrobić straty i po kilkunastu minutach udało się, Rosso Neri zdobyło gola na 1:1. Od tamtej pory niestety dominowała drużyna Red Bulla, która strzeliła dwa szybkie gole i po pierwszej połowie zawodnicy Rosso Neri przegrywali 3:1. Druga część meczu pomimo nielicznych zrywów i chęci odrobienia strat do rywala jest do zapomnienia przez Rosso Neri, które traciło kolejne gole, a zdobywane gole przez zawodników Rosso Neri mało co dawały oprócz poprawy wyniku. Mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 10:5 dla Red Bulla Tczew FC. Jest to ciężki okres Rosso Neri ale jesteśmy wręcz pewni że drużyna wróci silniejsza ! W kolejnej 7 kolejce, która odbędzie się w Niedzielę (22.10.2017r.) zawodnicy Rosso Neri zmierzą się z drużyną Minions Team. Mecz odbędzie się od godziny 15:45 na Orliku przy 2 LO w Tczewie. W Sobotę (21.10.2017r.) od godziny 16:00 na Orliku przy SP 11 w Tczewie zawodnicy Rosso Neri zmierzą się także w sparingu z drużyną Maximus FC.