Maximus FC 6:32 Rosso Neri

Sparing: Pewna wygrana Rosso Neri z Maximusem FC !

Relacje Rosso Neri PA @21.10.2017

Relacja z meczu sparingowego Maximus FC - Rosso Neri !

Pierwszy z dwóch meczy w ten weekend zakończony zwycięstwem ! W dzisiejszym (21.10.2017r.) sparingu z drużyną Maximus FC zawodnicy Rosso Neri odnieśli pewne zwycięstwo.

W obecny weekend zawodnicy Rosso Neri do rozegrania mieli dwa mecze. Jeden z nich odbył się dzisiaj od godziny 16:00 na Orliku przy SP 11 w Tczewie, a zawodnicy Rosso Neri mierzyli się w meczu sparingowym z drużyną Maximusa FC. Mecz rozpoczął się niemrawo pomimo przewagi naszej drużyny. Po objęciu zasłużonego prowadzenia nasi rywale zaczęli atakować bramkę strzeżoną przez Oskara Guźlińskiego i sprawiać bardzo duże problemy Rosso Neri. Przez pewien okres utrzymywał się wynik bardzo zbliżony 4:2 dla Rosso Neri. Po solidnej grze w ostatnim fragmencie pierwszej połowy nasza drużyna straciła jednego gola, a strzeliła trzy i zawodnicy czerwono - czarnych schodzili z boiska na przerwę prowadząc 7:3. Druga połowa to istny koncert strzelecki i popis solidnej i atrakcyjnej gry Rosso Neri. Bardzo ale to bardzo dobra druga połowa, w której nie zabrakło niczego, a skuteczność strzelecka zawodników Rosso Neri była bardzo dobra. W drugiej połowie Rosso Neri straciło zaledwie trzy gole a strzeliło ich aż 25 co pozwoliło na odniesienie bardzo wysokiego zwycięstwa 32:6. Brawa należą się także dla zawodników Maximusa, którzy walczyli do samego końca meczu. Jutro (22.10.2017r.) od godziny 15:45 na Orliku przy 2 LO w Tczewie zawodnicy Rosso Neri zmierzą się w walce o punkty z drużyną Minions Team. Mecz na pewno będzie ciężki ale w 1 lidze Nike Playarena w Tczewie nie ma słabych drużyn. Jutro walczymy także o zwycięstwo !