miejsce: Tczew

Rosso Neri 28:8 Minions Team

Liga: Efektowne zwycięstwo Rosso Neri przeciwko Minions Team !

Relacje Rosso Neri PA @22.10.2017

Relacja z meczu Rosso Neri - Minions Team w ramach 7 kolejki 1 ligi Nike Playarena w Tczewie

Mamy to ! Mamy jakże bardzo ważne przełamanie i 3 punkty zdobyte przez naszą drużynę !

W dzisiejszym (22.10.2017r.) meczu ligowym w ramach 7 kolejki 1 ligi Nike Playarena w Tczewie zawodnicy Rosso Neri podejmowali drużynę Minions Team. Mecz był bardzo ważny dla naszej drużyny przede wszystkim dlatego, że w ostatnich dwóch spotkaniach ligowych Rosso Neri przegrało, a gra była słabsza niż na początku sezonu. Do dzisiejszego meczu drużyna podeszła bardzo rozluźniona i pewna swego. Od początku meczu dominowali zawodnicy Rosso Neri, którzy wymieniali dużą ilość podań stwarzając tym samym doskonałe okazje na strzelanie goli. Nasi rywale przez pierwszych kilka minut meczu musieli bardzo dużo biegać za piłką. Po pierwszych 15 minutach meczu nasza drużyna wygrywała już 4:0. Niestety wtedy do głosu doszli rywale i strzelili swoją pierwszą bramkę w meczu. Rosso Neri skutecznie reagowało na wydarzenia na boisku i zaczęło mocno nacierać na bramkę rywala. Nie mogło niestety obyć się bez błędów i w pierwszej połowie rywale strzelili Rosso Neri 4 gole, a wynik do przerwy wynosił 9:4. W drugiej połowie tak samo jak we wczorajszym sparingu z Maximusem (Wygranym 32:6 przez Rosso Neri) zawodnicy naszej drużyny rozpędzili się do takiego stopnia, że większość akcji zakończona była golem lub chociażby strzałem na bramkę. Akcje były bardzo składne i godne gry naszej drużyny. Ostateczny wynik meczu to 28:7 dla Rosso Neri, które przerywa złą passę przegranych meczy i zdobywa kolejne 3 punkty do ligowej tabeli ! Warto także odnotować pierwsze gole strzelone w lidze przez Przemka Domachowskiego, Mateusza Szmukałe i Bartka Weremczuka. Brawoooo druzyno ! Kolejny mecz już w Niedzielę (29.10.2017r.) od godziny 12:15 na Orliku przy 2 LO w Tczewie. Nasza drużyna w ramach 8 kolejki 1 ligi Nike Playarena w Tczewie podejmie drużynę Vitisu Ogrody Marzeń. Szykuje się bardzo ale to bardzo ciężki mecz ale nie zabraknie w tym meczu walki naszej drużyny !