Logowanie

Cześć, Nieznajomy!
[Zaloguj się] lub [Załóż konto]

Możesz także zalogować się przez Facebooka:
Reklama

Statystyki

Zalogowani: 0 Goście: 0
Dzisiaj: 12 Wczoraj: 27
Ogółem: 11451
Zobacz więcej

Zapowiedzi

ROSSO NERI - MINIONS TEAM

22.10.2017, godzina 15:45

miejsce: Tczew

Rosso Neri 28:8 Minions Team

Dwa dni, dwa mecze ! Zapowiada się pracowity weekend dla Rosso Neri !

Zapowiedzi Rosso Neri PA @19.10.2017

Dwa dni, dwa mecze ! Zapowiada się pracowity weekend dla Rosso Neri !

Zapowiedź meczu sparingowego Maximus FC - Rosso Neri oraz meczu Rosso Neri - Minions Team w ramach 7 kolejki 1 ligi Nike Playarena w TczewieZapowiada się bardzo pracowity weekend dla zawodników Rosso Neri, którzy w dwa dni rozegrają dwa mecze. Jeden sparingowy z drużyną Maximusa FC, a drugi w ramach 7 kolejki 1 ligi Nike Playarena w Tczewie przeciwko drużynie Minions Team.

 

Zawodnicy Rosso Neri przeżywają w ostatnich dniach kryzys w swojej grze. Ostatnie dwa mecze ligowe zakończyły się przegranymi, a Rosso Neri z pierwszego miejsca w tabeli spadło na 3 pozycję. Już w Niedzielę (22.10.2017r.) zawodnicy Rosso Neri staną do walki w 7 kolejce 1 ligi Nike Playarena w Tczewie, a przeciwkiem naszej drużyny będzie Minions Team. Nasz niedzielny rywal w ostatnich meczach także nie zachwycał i notował przegrane. Nie należy jednak skreślać zawodników Minions, ponieważ jest to drużyna waleczna, która będzie na pewno walczyć o dobry wynik i zwycięstwo. Rosso Neri zamierza wejść w ten mecz bardzo spokojnie nie patrząc na poprzednie mecze, zacząć od nowa i walczyć z całych sił o 3 punkty. Drużyna jest bardzo głodna zwycięstwa i przerwania złej serii porażek. Zapowiada się bardzo ciekawy mecz. Mecz odbędzie się w Niedzielę (22.10.2017r.) od godziny 15:45 na Orliku przy 2 LO w Tczewie. Zapraszamy !

W Sobotę (21.10.2017r) czyli dzień przed bardzo ważnym meczem ligowym zawodnicy Rosso Neri w meczu sparingowym podejmą drużynę Maximusa FC. Mecz będzie miał na celu przygotowanie się w jak najlepszy sposób do Niedzielnego pojedynku z Minions Team. Drużyna Maximusa to drugoligowa drużyna, która walczy do samego końca. Maximus w ostatnich dniach wzmocnił się o kilka nowych zawodników. Rosso Neri ma nadzieję na bardzo ciekawy pojedynek pełen emocji. Mecz odbędzie się w Sobotę (21.10.2017r.) od godziny 16:00 na Orliku przy SP 11 w Tczewie. Zapraszamy !

Komentarze - bądź pierwszy, skomentuj! Dodaj opinię