Logowanie

Cześć, Nieznajomy!
[Zaloguj się] lub [Załóż konto]

Możesz także zalogować się przez Facebooka:

Statystyki

Zalogowani: 0 Goście: 7
Dzisiaj: 14 Wczoraj: 15
Ogółem: 12565
Zobacz więcej

Zapowiedzi

VITIS OGRODY MARZEŃ - ROSSO NERI

12.11.2017, godzina 12:15

miejsce: Tczew

Vitis Ogrody Marzeń -:- Rosso Neri

Weekend stojący pod znakiem dwóch meczy w wykonaniu Rosso Neri !

Zapowiedzi Rosso Neri PA @28.10.2017

Weekend stojący pod znakiem dwóch meczy w wykonaniu Rosso Neri !

Zapowiedź meczu Vitis Ogrody Marzeń - Rosso Neri w ramach 8 kolejki 1 ligi Nike Playarena w Tczewie oraz meczu sparingowego Rosso Neri - Dream Team Tczew !Hit w ramach 8 kolejki 1 ligi Nike Playarena w Tczewie coraz bliżej !

Już w Niedzielę (29.10.2017r.) zawodnicy Rosso Neri staną do walki z drużyną Vitis Ogrody Marzeń. Mecz został wybrany na najciekawsze spotkanie w 8 kolejce 1 ligi. Drużyny Vitisu przedstawiać nikomu nie trzeba. Jest to drużyna grająca kilka dobrych lat na boiskach Playareny. W przeciągu kilku lat zawodnicy Vitisu wywalczyli kilkukrotnie Mistrzostwo Tczewa oraz w poprzednim sezonu wygrywając pierwszą edycję Pucharu Miasta nasi niedzielni rywale udali się na Turniej Pucharu Polski, w którym Vitis dotarł do Ćwierćfinału. Mecz dla Rosso Neri będzie bardzo ale to bardzo wymagający. Nasza drużyna jednak nie zamierza spuszczać głowy na dół. Wierzący i pewni swoich piłkarskich umiejętności zawodnicy Rosso Neri będą chcieli sprawić niespodziankę i uzyskać punkty z bardzo mocnym rywalem. Na chwilę obecną drużyna Vitisu jest liderem 1 ligi mając 1 punkt przewagi nad drugą drużyną Red Bull Tczew FC. Rosso Neri znajduje się na trzecim miejscu tracąc do Vitisu 3 punkty. W meczu na pewno nie zabraknie emocji oraz walki. Rosso Neri zagra na 200%. Mecz odbędzie się od godziny 12:15 na Orliku przy 2 LO w Tczewie. Zapraszamy !

Dzisiaj (28.10.2017r.) odbędzie się także sparing, w którym Rosso Neri podejmie drużynę Dream Team Tczew. Mecz będzie szansą m.in. dla zawodników, którzy otrzymują mniej minut w lidze od pozostałych zawodników. Mecz odbędzie się od godziny 16:00 na Orliku przy SP 11 w Tczewie. Natomiast na kolejną Sobotę (04.11.2017r.) Rosso Neri planuje rozpocząć zmagania w drugiej edycji Pucharu Miasta. Szczegóły o meczu pojawią się na naszym Fanpage'u na początku przyszłego tygodnia.

Komentarze - bądź pierwszy, skomentuj! Dodaj opinię